X

Hase nowa marka - CzystySklep.pl

MAX

Praca

https://www.czystysklep.pl/praca-r906 https://www.czystysklep.pl/images/articles

Jeśli znasz rynek profesjonalnych środków czystości. Orientujesz się w produktach oraz rynku lokalnym i chcesz rozwijać się wspólnie z wiodącym dystrybutorem w Polsce koniecznie skontaktuj się z nami i aplikuj na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie klientów
  • Doradztwo oraz prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb Klienta,
  • Budowanie długotrwałych relacji handlowych z Klientami.

Wymagania:

  • Konieczne doświadczenie w branży profesjonalnych środków czystości - wymagamy znajomości rynku i produktów.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętności sprzedażowe oraz upór i wytrwałość w działaniu.
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Umiejętność dobrej organizacji w pracy,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o prace na pełnym etacie
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Stałą pracę w stabilnej firmie, od ponad 30 lat na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa + premia

Jeśli spełniasz warunki skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 783 222 424